Penzion Plzeň Wallis
Penzion Wallis ubytování Plzeň Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
 

Penzion Wallis / Plzeň

Pension Wallis se nachází v historickém centru Plzně, nedaleko plzeňské synagogy. Kapacita pensionu je 8 dvoulůžkových pokojů.

Plzeň ubytování
Nově otevřený pension Wallis v Plzni nabízí svým hostům ubytování v pokojích vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, satelitní TV a připojením na internet (zdarma). Všechny pokoje jsou nekuřácké. 8 dvoulůžkových pokojů, v nichž lze ubytovat také jen jednoho hosta nebo lze do pokojů přidat přistýlky.

Pension Wallis ubytování v Plzni služby
V přízemí pensionu se nachází restaurace, kavárna a letní terasa. Kapacita restaurace je 100 míst. V restauraci se podávají snídaně. Možnost polopenze. Restaurace nabízí jídla tradiční české kuchyně, bezmasá jídla, denní menu i speciality minutkové kuchyně. V prostorách je možnost pořádání společenských či firemních akcí.

Ubytování Pension Wallis Plzeň restaurace
V restauraci pensionu Wallis v Plzni pro Vás rádi připraví slavnostní tabuli k příležitostem jako jsou svatby, promoce, firemní večírky, rauty a další příležitosti. Personál penzionu Wallis je připraven splnit individuální přání k Vaší maximální spokojenosti.

Prostory restaurace každou sobotu rozezní živá hudba nejen k poslechu ale i k tanci. V restauraci máte možnost poznat část historie zdejšího 35. pěšího pluku.

Dovolená v Plzni ubytování pension Wallis
Tipy na výlety - Plzeňská Zoologická a botanická zahrada a DinoPark. Historické podzemí - celkovou délkou chodeb cca 17 km patří k nejrozsáhlejším ve střední Evropě. Pivovar Plzeňský Prazdroj a Pivovarské muzeum je nejoblíbenějším turistickým cílem zahraničních turistů.

Plzeňské science center Techmania je v České republice ojedinělým projektem, který každého přesvědčí, že věda není jen o bádání, ale také si s ní lze hrát!

Náměstí Republiky je jedním z největsích v Evropě a je místem mnoha akcí jako např. tradiční trhy. Na náměstí najdete také Katedrálu Sv. Bartoloměje, morový sloup či historickou renesanční radnici.
Penzion Plzeň Wallis - disponuje restauracíPenzion Plzeň Wallis -  je k dispozici připojení na internetPenzion Plzeň Wallis -  je k dispozici letní terasaPenzion Plzeň Wallis - disponuje kavárnouPenzion Plzeň Wallis - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Plzeň Wallis - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Plzeň Wallis - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Plzeň Wallis - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com